Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak znaczące.

Tatusiek4

Posty: 30

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

grax1

Posty: 22

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Amix

Posty: 23

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

DobraReklama

Posty: 26

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Dr Nemo

Posty: 24

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w idealnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niezmiernie na tych kasetach.

Mamusek3

Posty: 20

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja natomiast nie mam konkretnego rozwiązania.

Ciapeczek

Posty: 26