żaluzje Warszawa, polecicie ?

żaluzje Warszawa, polecicie ?

Czeka mnie zmiana rolet w domu. Może polecicie jakieś ciekawe rozwiązanie. Jakiś producent, sklep, usługi montażu w Warszawie? Jestem ciekaw, kto teraz liczy się na rynku. Mam mętlik w głowie, bowiem jest tego za wiele :D

Gruszek2

Posty: 4

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z fachowcami i pseudo fachowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego naprawdę spora ilość. Pozdrawiam.

Penio

Posty: 7

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, która znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Gurugum

Posty: 22

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

duszeniec

Posty: 10

 
http://ombra.pl/zaluzje-50mm/ to link do dobrego sprzedawcy żaluzji z Warszawy. Jak wejdziecie na stronę, można zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Po drugie oferta bardzo dobrze opisania. Polecam, bo sam tu kupowałem.

chksfans

Posty: 26

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości zbadać, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie trochę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wówczas zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są faktycznie niezmiernie słynnym rozwiązaniem.

dobryrd

Posty: 6

 
To może rolety rzymskie? W woj. mazowieckim bez problemu odnajdziesz usługodawców, u których zamówisz produkt, a oni przyjadą i fachowo ci go zamontują. Ja takie właśnie mam. Długo się zastanawiałam, ale teraz nie żałuję. Robią fajną atmosferę we salonie. Są super.

Ptaszyna

Posty: 14