Spływy Tanew, organizacja ?

Spływy Tanew, organizacja ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie idealnym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

suderuss3

Posty: 11

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się rzeczywiście znakomicie.

Acclaim

Posty: 18

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Badalaman

Posty: 21

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

UK_1234

Posty: 23

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest bez wątpienia niesłychanie ważny. Przede wszystkim jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna gdyż dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Ticket2Hell

Posty: 32

 
Spływ kajakowy to znakomita rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej należałoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

Mamusek3

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

labuh

Posty: 10

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

HalskiPol

Posty: 17

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego żebyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to rzeczywiście mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom wyśmienicie spędzisz swój wolny czas.

Kalleycle

Posty: 23

 
Rzeka Tanew jest niezmiernie znana jeżeli chodzi o kajaki bowiem posiada ładne widoki i nie jest niezmiernie wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Gruamer

Posty: 5