mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Gdzie znajdę bardzo duży wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od kilku miesięcy szukam mieszkania i mam swoje wymagania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

Kruczek23

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Marioleczka

Posty: 3

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

bodeksus

Posty: 23

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w dobrej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo znana.

Klimer56

Posty: 11

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś szukam.

angelika98

Posty: 7

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Klarka34

Posty: 11

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wtedy idealne ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezmiernie niskie.

dermert

Posty: 6