Serwis laptopów Asus, która firma ?

Serwis laptopów Asus, która firma ?

Co możecie polecić odnośnie serwisu laptopów Lenovo? Wiem, iż w sieci jest troszkę dobrych gości od tych modeli, niemniej jednak poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca z dobrymi opiniami. Jak coś to piszcie i dzięki nie ulega wątpliwości.

Worms

Posty: 6

 
Sam miałem problem ze odszukaniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali problem i udało się naprawić lapka. Faktycznie firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można zakupić usługę, co naturalnie nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

Worms

Posty: 22

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są zawodowcami, którzy potrafią zdziałać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z którego miałem okazję korzystać.

Malinka Moja

Posty: 14

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na którym położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, ale każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, że ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę fotografii.

Dzidzia

Posty: 10

 
Mnie nie przydarzyła się żadna głupia i kosztowna historia. Znalazłem serwis laptopów Toshiba w sieci, ale dobrze przewertowałem opinie o nim. Poza tym, jak dzwonisz masz już pewne zdanie na temat gości. Umieją albo nie umieją odpowiedzieć ci na pytanie. Niekiedy jest konkretna żenada, takie serwisy nie powinny istnieć. No ale to od nas klientów zależy, czy dobrze wybierzemy.

sgm56

Posty: 15

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i faktycznie skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, iż jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

dawid123

Posty: 7

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Klarka34

Posty: 11

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy w przeciwnym wypadku . Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki poprzez telefon, bowiem potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

drogerka

Posty: 16