Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Hej.

Moi znajomi ostatnio podjęli temat filtrów prywatyzujących 3M, które ich zdaniem są w stanie skutecznie zasłonić to, co robimy na komputerze.

To prawda?

udziec

Posty: 11

 
Dzień dobry. Piastuję odpowiedzialne stanowisko, a w związku z tym jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy służbowej, choć okazuje się, że to nie jest łatwe. Szczególnie, gdy jestem zmuszony pracować w miejscach publicznych.

Kolega, informatyk podsunął mi propozycję zastosowania filtra prywatyzującego 3M – mogę polecić taką opcję!

Makus16

Posty: 23

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Sarenka

Posty: 23

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, bowiem non stop śledził moje poczynania na komputerze. Było to bardzo denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są skuteczne i dają większą swobodę.

Gruamer

Posty: 15

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Nim_wer

Posty: 16

 
Cześć.

Kilkanaście dni temu stanąłem przed koniecznością zakupu paru filtrów prywatyzujących, w które postanowiłem wyposażyć komputery przenośne moich pracowników. Częstokroć uczestniczą oni w spotkaniach i narzekają, że ktoś obcy zagląda do ich komputera „ukradkiem”. Cała transakcję zrealizowałem odwiedzając http://www.toptechnology.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń.

arko1916

Posty: 15

 
Hej,

Zawsze wyobrażałem sobie podróż służbową samolotem jako nadrobienie ważnych braków w dokumentacji. Mój pogląd zweryfikowała sytuacja, gdy siedziałem obok ciekawskiej Pani, która cały czas patrzyła, co robię. Zdenerwowało mnie to do tego stopnia, że zastosowałem filtr prywatyzujący.

Nie żałuję wydanych pieniędzy, a ciekawscy… nie widzą nic!

transerwis

Posty: 17

 
Cześć.

Niedawno zaobserwowałem, że nie mogę dostrzec w fast-foodzie tego, co znajomy robi na komputerze. Prędko wytłumaczył mi, że to zasługa filtra prywatyzującego, który ogranicza kąt widzenia, ponieważ ceni on sobie prywatność. Zawsze chciałem coś takiego mieć, natomiast… myślałem, że taki produkt nie istnieje.

Jestem niesłychanie zaspokojony z jego zastosowania!

Gumis

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bo prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, bowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

Worms

Posty: 22

 
Witam.

W sumie zawsze miałem kłopot z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, jakie okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Śmiało polecam!

Gucio

Posty: 12