bezpieczna archiwizacja rzeczy

bezpieczna archiwizacja rzeczy

Witam. Czy ktoś może używa programu do katalogowania majątku ruchomego? Wiem, że są takie aplikacje za nieduże pieniądze, ale nie wiem na który się zdecydować..? ;-)) Coś podpowiecie?

Marioleczka

Posty: 9

 
Heh, jak szukałem takiego programu do katalogowania i archiwizacji to się znajomi pytali – po co mi to? No, ale jak mnie okradli, to już zrozumieli wszyscy bez wyjątku po co mi taki spis majątku był :P :) Co do programów, to mnie się dobrze używa SEJFSOFTA...Tu masz -www.sejfsoft.pl. Nie jest taki trudny w obsłudze jak inne tego typu, a też daje fajne funkcjonalności. Warto sprawdzić.

Rimano

Posty: 25

 
Mam i stosuję program SEJFSOFT, moim zdaniem bardzo sprawne urządzenie, praktyczne w użytku. Łatwo można dodawać kolejne wpisy, istnieje też możliwość dodawania zdjęć rzeczy. Proste i bezpieczne oprogramowanie. Więcej znajdziesz na stronie producenta -www.sejfsoft.pl. Tu masz cennik, moim zdaniem nie jest drogo. Hej!

Deltabox84

Posty: 17

 
Proponowałbym przetestować sobie wersję demo programu SEJFSOFT, dobra, wcale nieskomplikowana rzecz, przydaje się nawet jak ktoś nie ma jakiegoś super dużego majątku do skatalogowania. Fajnie że licencję się tu wykupuje na czas nieokreślony, to duży plus moim zdaniem. Jak coś to program można sobie sprawdzić na stronie www.sejfsoft.pl. Przydaje się, mnie już wielokrotnie, bo parę razy zgubiłem jakieś rzeczy i dzięki temu, że były w bazie przynajmniej wiedziałem czego dokładnie szukam ;D

Romantykk

Posty: 15

 
Gdzieś mi się nawinęła w necie reklama takiego programu, ale to tylko mignęło, nawet nie spamiętałem nazwy...jak pech to pech. A to było w sumie kilka dni temu.

Sklepik

Posty: 16

 
Może spróbuj sobie takiego programu jak Sejfsoft -www.sejfsoft.pl. Mnie się dobrze używa i mam kilku znajomych, którzy też mają i nie narzekają. Kilku jeszcze namawiamy, żeby sobie skatalogowali majątek, ale są oporni ;P A to się naprawdę przydaje, zwłaszcza jak się posiada jakieś kosztowne kolekcje biżuterii, obrazów, czy choćby zegarków.

pawel-2910

Posty: 23