Miał ktoś styczność z tani serwisem laptopów ?

Miał ktoś styczność z tani serwisem laptopów ?

Jak znacie jakiś skup laptopów, gdzie człowieka nie kręcą na wycenie, to czekam :) Mój już chyba nie nadaje się do naprawy, dwa razy był w serwisie i już chyba skończył swój żywot. Jak coś to czekam na poważne odpowiedzi.

Warren1987

Posty: 11

 
Zanim zacznie się szukać skupu laptopów, dokładnie trzeba znać swój sprzęt, żeby nie było żadnej awarii. Jak jest uszkodzony koniecznie trzeba powiedzieć co z nim jest. Jak wieziesz do serwisu jest inna sprawa. Jak tylko się kontaktujesz, można później być stratnym na końcowej wycenie.

Marioleczka

Posty: 15

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

AliGGG

Posty: 11

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na jakim nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Pożądane byłoby mieć swój zaufany.

Franusik3

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i warto przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście później nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

czerusek

Posty: 7

 
Skup laptopów to ostateczność. Zawsze lepiej próbować naprawić sprzęt. Mam takie dwa laptopy w domu i zawsze się komuś przydadzą, szkoda sprzedawać, bo pieniądze nie są duże.

nbd

Posty: 16

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Bez wątpienia wcale nie do końca jestem uprzedzony, niemniej jednak jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś kłopot niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, iż serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

uluszka

Posty: 10

 
Zanim zacznie się szukać skupu laptopów, dokładnie trzeba znać swój sprzęt, żeby nie było żadnej awarii. Jak jest uszkodzony koniecznie trzeba powiedzieć co z nim jest. Jak wieziesz do serwisu jest inna sprawa. Jak tylko się kontaktujesz, można potem być stratnym na końcowej wycenie.

Thaniell

Posty: 25

 
Jak szukacie taniego serwisu laptopów to polecam ich http://komputerytopserwis.pl. Mają mega wypas pozytywnych komentarzy na allegro. Tam też można kupić ich usługę serwisu dla pewności.

Marioleczka

Posty: 11

 
Skup laptopów to ostateczność. Zawsze lepiej próbować naprawić sprzęt. Mam takie dwa laptopy w domu i zawsze się komuś przydadzą, szkoda sprzedawać, albowiem pieniądze nie są olbrzymie.

Grubas

Posty: 24