torty weselne, gdzie ?

torty weselne, gdzie ?

Witam serdecznie. Który konsultant ślubny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

alus

Posty: 5

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant weselny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie znaleźliśmy zbyt sporo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Kizakkk

Posty: 6

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

eloop

Posty: 21

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość ważną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

dzipkis

Posty: 16

 
Wydaje mi się, iż DJ na wesele to niezmiernie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego szanse wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Programista

Posty: 15

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezwykle przydatny w moim przypadku.

Różyczka

Posty: 11

 
Nie ma uniwersalnej recepty, jaka pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasem wystarczy być na weselu, na jakim gra konkretny zespół muzyczny.

Joe

Posty: 15

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Oct714

Posty: 14

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek niezwykle mnóstwo zależy od tego, na ile ludzi organizujecie przyjęcie weselne.

France23

Posty: 4

 
Trudno mi powiedzieć, gdzie powinniście zamówić dekoracje na wesele. Ciekawym rozwiązaniem jest złożenie takiego zamówienia przez Internet. Ceny są przystępne.

mercedess

Posty: 14