kosmetyczka w Krakowie, czy polecicie ?

kosmetyczka w Krakowie, czy polecicie ?

Chciałabym udać się do jakiejś porządnej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

ilor45

Posty: 6

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

luluś45

Posty: 11

 
Nie ma to jak doświadczony peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, albowiem dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Gurugum

Posty: 22

 
Ja uważam, iż każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Głównie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

basiulka45

Posty: 9

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

sertus

Posty: 6

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Klimer56

Posty: 11

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

jkiolek56

Posty: 12

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, albowiem mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

audi80

Posty: 6

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Sporo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Marti

Posty: 12