kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, niemniej jednak chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednakże jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Gucio

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Grażyna12

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To nie ulega wątpliwości nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Polaczek90

Posty: 15

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

grzes3345

Posty: 8

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

klimmm1

Posty: 4

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Michałek

Posty: 7